Алгоритм реєстрації кабінета вступника та подання електронних заяв у 2019 році

Як подавати заяву на вступ в електронній формі?

 

Вступ-2019 для тих, хто вступає на основі повної загальної середньої освіти передбачає  подання заяви у електронній формі - для здобуття ступеня бакалавра за денною та заочною формами навчання (окрім певної категорії осіб *). 

* До цієї категорії відносяться особи, що мають:

1) спеціальні умови на участь у конкурсному відборі при вступі для здобуття вищої освіти, передбаченими Умовами прийому - 2019,

2) розбіжності в прізвищі, імені, по батькові, даті народження, статі або громадянстві вступника: (1) в документі, що посвідчує особу, (2) в документі про ПЗСО та (3) у сертифікаті ЗНО;

3) у разі подання:

- іноземного документа про освіту;

- документа про повну загальну середню освіту, виданого до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення (формат – «книжка», виданий – орієнтовно до 2000 р.);

4) у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, підтвердженої довідкою приймальної комісії закладу освіти. 

Для  подання заяви у електронній формі абітурієнтові потрібно зробити наступні кроки:

Крок 1. Зареєструватися на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua 

подати електронну заяву на вступ до університету

Крок 2. Ввести наступні дані:

  • адресу електронної пошти, до якої повинен бути доступ. На цю адресу Вам надійде лист для активації доступу до системи. Вказана адреса буде Вашим ЛОГІНОМ для входу до електронного кабінету у подальшому. ;
  • серію та номер документа про освіту (атестат про повну загальну середню освіту);
  • середній бал атестата*;
  • номер, пін-код та рік Сертифіката ЗНО. Рік отримання – оберіть із випадаючого списку рік отримання сертифіката ЗНО (2017, 2018 або 2019). У випадку, якщо Ви маєте декілька сертифікатів ЗНО, то використайте один з них, а дані інших сертифікатів необхідно додати в особистому електронному кабінеті вступника після реєстрації в системі.

*СЕРЕДНІЙ БАЛ атестата обчислюється вступником САМОСТІЙНО за 12-бальною шкалою з ОКРУГЛЕННЯМ до ДЕСЯТИХ частин бала і розраховується як середнє арифметичне УСІХ зазначених в додатку до атестата ОЦІНОК (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація). Предмети, за якими зроблено запис «звільнений(а)», у загальну кількість не враховуються (для розрахунку середнього балу рекомендуємо скористатись калькулятором середнього балу)

Після заповнення форми натисніть кнопку

Крок 3. Завершення реєстрації. В якості підтвердження вказаних даних в ЄДЕБО буде створено Ваш обліковий запис, логін та пароль якого надалі буде Вашим для доступу до особистого електронного кабінету вступника. У разі успішної реєстрації Ви отримаєте на екрані повідомлення. На вказану Вами адресу електронної пошти надійде лист для АКТИВАЦІЇ електронного кабінету вступника (не знищуйте цей лист!). Виконайте вказані у листі рекомендації. Це дозволить активувати електронний кабінет та здійснити перший вхід до нього.

Крок 4. Ввійти під своїм логіном та паролем до особистого кабінету.

Увага! Не використовуйте для входу посилання у листі для АКТИВАЦІЇ електронного кабінету вступника!

Крок 5. Внести до Єдиної бази дані про себе: стать, місце проживання, номер телефону (можна мобільний), середній бал атестата (зверніть увагу, що після подання першої заяви він не підлягає виправленню), заклад вищої освіти із зазначенням спеціальності.  Обов'язковою умовою є завантаження сканованої копії додатку атестату та кольорової фотокартки розміром 3*4, що буде подаватися вступником до ВНЗ! Файли додатку атестата і кольорової фотокартки завантажується у форматі JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір файлу - 1 Мб. 

Крок 6. Для подачі заяви на вступ до закладу вищої освіти натисніть на посилання «Подача заяв», після чого з'явиться форма вибору КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ на вступ до ВНЗ.

Подана електронна заява відразу відображається у Єдиній базі зі статусом «Зареєстровано в Єдиній базі». Вузи теж мають доступ до неї, тому обраний вуз також побачить цю заяву.

Якщо треба, скасувати електронну заяву на вступ до конкретного вузу. Це також можна зробити в особистому кабінеті до того, як заява отримає статус «Зареєстровано у вищому навчальному закладі» або «Потребує уточнення вступником». Після скасування заява отримує статус «Скасовано вступником (або вищим навчальним закладом)».

Перелік статусів, які абітурієнт може побачити в особистому кабінеті:

"Зареєстровано в Єдиній базі" – електронна реєстрація пройшла успішно.

"Потребує уточнення вступником" – вуз прийняв заяву, але вказав дані, які потрібно уточнити та як.

"Зареєстровано у вищому навчальному закладі" – вуз зареєстрував, завів особову справу, присвоїв персональний номер, тобто ВСЕ ГАРАЗД.

"Допущено до конкурсу" – все зрозуміло, залишилось чекати далі.

"Відмовлено вищим навчальним закладом" - не допущено до участі у конкурсі (має також бути вказана причина відмови)

"Скасовано вступником (або вищим навчальним закладом)" – заяву скасовано.

"Рекомендовано до зарахування" – коментарі зайві! :) Бажаємо всім побачити такий статус – гайда везти/нести оригінали всіх документів до вузу!

"Виключено зі списку рекомендованих" – прикрий статус, але такий теж є: абітурієнта вуз не приймає, вказуючи причину відмови.

"Включено до наказу" – все, вже студент!

!! Подавати електронну заяву можуть всі абітурієнти, але! якщо вони не мають підстав для особливих умов участі у конкурсі і зарахування, визначених Умовами прийому та правилами прийому до вузу (про це цікавтесь у кожному конкретному навчальному закладі).

Шановні вступники! Інформуємо про можливість проходження процедури реєстрації електронного кабінета вступника, подання заяви онлайн безпосередньо у приймальній комісії Дніпровського гуманітарного університету, компетентні працівники якої нададуть вам у цьому допомогу.