Програми подвійних дипломів та міжнародна мобільність студентів

Прийом документів триває!


Заповни анкету та гарантовано вступай до університетів Болгарії та Польщі!

 

Вступ на магістерські програми

Ексклюзивна пропозиція!!!
ОТРИМАЙ ДИПЛОМ МАГІСТРА ЗА 1 РІК !
Провідні університети Болгарії запрошують на навчання громадян України!
УМОВИ ВСТУПУ ТА НАВЧАННЯ:
1. Вступ без ЗНО
2. Зарахування на підставі диплому бакалавра, спеціаліста 
3. Дистанційна форма навчання
4. Термін навчання - 1 рік
5. Диплом державного зразка
6. Визнання диплому в країнах ЄС та Україні
7. Вартість навчання -1200 євро (за весь період навчання)
ЦІКАВО? ЗАПОВНЮЙ АНКЕТУ І МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО!

або через Facebook


Вступ на бакалаврські програми

Поєднуй процес навчання закордоном легко з навчанням в університеті України! 
Умови вступу та навчання:
1. Вступ без ЗНО
2. Зарахування на підставі атестату (свідоцтва) про повну загальну середню освіту 
3. Дистанційна форма навчання (передбачає навчальний процес в режимі он-лайн на території України) або за бажанням навчання на території обраної країни.
4. Термін навчання: Болгарія - 4 роки; Польща - 3 роки
5. Диплом державного зразка
6. Визнання диплому в країнах ЄС та Україні
7. ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ: вартість -1200 євро (за 1 рік навчання)

або через Facebook


У рамках впровадження оригінальних освітніх програм академічної мобільності Університет надає додаткові можливості студентам для участі у спільних проектах з країнами партнерами (Польща, Туреччина). На сучасному етапі наші студенти мають можливість проходження навчання за програмами подвійних дипломів, по закінченню якого та успішного виконання вимог випускники отримують українські державні дипломи про вищу освіту бакалаврів/магістрів та дипломи бакалаврів/магістрів вищого навчального закладу-партнера.

вступна кампанія 2019

Набір на навчання  за освітніми програмами польських закладів вищої освіти РОЗПОЧАТО!


умови участі кандидатів в освітній програмі:

 • Кандидатами на участь у програмі можуть бути особи, які одержали:
 1. повну загальну середню освіту (атестат);
 2. диплом бакалавра;
 3. диплом спеціаліста;
 4. диплом магістра.

Пакет документів для вступу до вузів Польщі у 2019 році:

 • атестат та додаток до атестату про закінчення повної загальної середньої освіти;
 • для вступу на магістерські факультети на базі бакалавра / спеціаліста / магістра подаються диплом та додаток;
 • 6 кольорових фотокарток (3.5×4.5см);
 • ксерокопію ідентифікаційного коду;
 • ксерокопії: 1) паспорта громадянина України у формі картки (ID-картка) або основних сторінок паспорта-книжечки (зразка 1994 року); 2) першої сторінки закордонного паспорта (якщо наразі закордонного паспорта особа не має, можна подати без нього);
 • неповнолітні абітурієнти мають надати копію свідоцтва про народження та копії основних сторінок українських паспортів, ідентифікаційних кодів обох батьків (у разі відсутності одного з батьків - копію офіційного документа).

* У деяких випадках можливі додаткові вимоги щодо надання документів, що визначається умовами вступу до певних вузів та спеціальностей.

Прийом документів та заяв на вступ здійснюється у терміни:

- для зарахування у жовтні - до 18 вересня 2019 року;

- для зарахування у лютому - до 31 січня 2020 року.

Вартість програми та способи оплати:

- від 1200 євро на рік (вартість програми з врахуванням проїзду та проживання двічі на рік (на період складання сесій);

- оплата може здійснюватися щосеместрово (або трьома частинами на рік).


Польща відкриває двері студентам університету !

Дніпровський гуманітарний університет відкриває широкі можливості студентам у виборі спільних освітніх програм з отриманням подвійних дипломів за ступенями бакалавра і магістра, проходження мовних курсів (польська, англійська мови) з видачею відповідних свідоцтв та стажувань для здобуття практичного досвіду і закріплення професійних навичок, участі у студентських науково-практичних заходах та академічному обміні, а також здобуття післядипломної освіти та по закінченню отримання можливості офіційного працевлаштування за фахом на території Польщі.

Подвійні дипломи

2019 рік

Зимова сесія у Польщі

Вітаємо наших студентів, що навчаються за програмою "Подвійний диплом" за освітнім ступенем бакалавра з успішним складанням зимової сесії!

Цього року у період з 25 по 31 січня 2019 року під керівництвом проректора з профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв'язків Намлієва Євгена та директора Інституту післядипломної освіти та професійної підготовки Намлієвої Юлії студенти відвідали Республіку Польща (Підкарпатське воєводство) та мали змогу не лише засвідчити високий рівень знань польським викладачам з дисциплін, передбаченими навчальним планом вуза-партнера (Суспільно-економічний університет), а й відвідати місцеві пам'ятки архітектури, колоритні місця Жешува, Перемишля, Пшеворська та скуштувати традиційні страви.

Повернувшись з приємними враженнями до дому, студенти освітньої програми розпочали навчання в другому семестрі у Дніпровському гуманітарному університеті.


2018 рік

Зимову сесію у польщі складено успішно !

У період з 22 по 25 лютого 2018 року студенти 1 курсу Дніпровського гуманітарного університету, що навчаються за програмою «Подвійний диплом», започаткованою з Вищою школою міжнародних відносин та американістики (Польща) у 2017 році, відвідали Варшаву з метою складання сесії за перший навчальний семестр.

Під час сесії студенти зустрілися з викладачами, які приймали екзамени, мали змогу поспілкуватися з координаторами вишу-партнеру та студентами з інших країн, що також приїхали на сесію, а це більше 1000 осіб!

По завершенню напруженої роботи та підтвердження достатнього рівня знань наші студенти ознайомилися з Варшавою, відвідавши її визначні місця, що традиційно стали візитною карткою для туристів.

Наступного разу Варшава чекатиме на нас у червні 2018 року.


2017 рік

Міжнародна співпраця з польщею

В рамках візиту до Республіки Польща делегація Дніпропетровського гуманітарного університету у складі ректора Олександра Негодченка, проректора з профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв'язків Євгена Намлієва, начальника навчально-методичного відділу Сергія Дубова та доцента кафедри кримінально-правових дисциплін Вадима Негодченка провела ряд зустрічей з керівництвом провідних польських вищих навчальних закладів, метою яких було встановлення нових зв'язків та розширення вже існуючих напрямів міжнародного співробітництва у сфері освіти, науки та працевлаштування.


2015 рік

На підставі попередньої домовленості проректора з виховної, профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків Євгена Намлієва та директора освітньої агенції «BELL GROUP» Оксани Алманової було досягнуто рішення щодо проведення зустрічі з встановлення співробітництва з Варшавською вищою гуманітарною школою ім. Болеслава Пруса.

13 листопада 2015 року представники ВВГШ ім. Болеслава Пруса в особі канцлера Збігнева Чеда та директора міжнародного відділу Володимира Вакули відвідали Дніпропетровський гуманітарний університет .

Приймаюча сторона у складі керівництва Дніпропетровського гуманітарного університету на чолі з ректором Олександром Негодченко ознайомила гостей з історією та освітньо-науковою діяльністю навчального закладу і окреслила коло актуальних питань з впровадження освітніх програм, стажувань та практик в рамках міжнародної академічної мобільності.

Представники Варшавської вищої гуманітарної школи ім. Болеслава Пруса презентували свій виш, програми та спеціальності, за якими здійснюється підготовка бакалаврів і магістрів.

У ході зустрічі було визначено основні напрями міжнародного співробітництва у галузі освіти і науковій сфері між вищими навчальними закладами та підписано протокол про наміри співпраці, що визначатиме подальші дії з розвитку партнерства та впровадження інноваційних підходів сторонами-підписантами у забезпеченні отримання якісної освіти, досягнення високих результатів наукової діяльності та міжнародних проектів.


Отримати одразу чотири дипломи - це реально !