Програми подвійних дипломів та міжнародна мобільність студентів

У рамках впровадження оригінальних освітніх програм академічної мобільності Університет надає додаткові можливості студентам для участі у спільних проектах з країнами партнерами (Польща, Туреччина). На сучасному етапі наші студенти мають можливість проходження навчання за програмами подвійних дипломів, по закінченню якого та успішного виконання вимог випускники отримують українські державні дипломи про вищу освіту бакалаврів/магістрів та дипломи бакалаврів/магістрів вищого навчального закладу-партнера.

Отримати одразу чотири дипломи - це реально !

Польща відкриває двері студентам університету !

Дніпропетровський гуманітарний університет відкриває широкі можливості студентам у виборі спільних освітніх програм з отриманням подвійних дипломів за ступенями бакалавра і магістра, проходження мовних курсів (польська, англійська мови) з видачею відповідних свідоцтв та стажувань для здобуття практичного досвіду і закріплення професійних навичок, участі у студентських науково-практичних заходах та академічному обміні, а також здобуття післядипломної освіти та по закінченню отримання можливості офіційного працевлаштування за фахом на території Польщі.

Подвійні дипломи

Міжнародна співпраця з польщею

В рамках візиту до Республіки Польща делегація Дніпропетровського гуманітарного університету у складі ректора Олександра Негодченка, проректора з профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв'язків Євгена Намлієва, начальника навчально-методичного відділу Сергія Дубова та доцента кафедри кримінально-правових дисциплін Вадима Негодченка провела ряд зустрічей з керівництвом провідних польських вищих навчальних закладів, метою яких було встановлення нових зв'язків та розширення вже існуючих напрямів міжнародного співробітництва у сфері освіти, науки та працевлаштування.


На підставі попередньої домовленості проректора з виховної, профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків Євгена Намлієва та директора освітньої агенції «BELL GROUP» Оксани Алманової було досягнуто рішення щодо проведення зустрічі з встановлення співробітництва з Варшавською вищою гуманітарною школою ім. Болеслава Пруса.

13 листопада 2015 року представники ВВГШ ім. Болеслава Пруса в особі канцлера Збігнева Чеда та директора міжнародного відділу Володимира Вакули відвідали Дніпропетровський гуманітарний університет .

Приймаюча сторона у складі керівництва Дніпропетровського гуманітарного університету на чолі з ректором Олександром Негодченко ознайомила гостей з історією та освітньо-науковою діяльністю навчального закладу і окреслила коло актуальних питань з впровадження освітніх програм, стажувань та практик в рамках міжнародної академічної мобільності.

Представники Варшавської вищої гуманітарної школи ім. Болеслава Пруса презентували свій виш, програми та спеціальності, за якими здійснюється підготовка бакалаврів і магістрів.

У ході зустрічі було визначено основні напрями міжнародного співробітництва у галузі освіти і науковій сфері між вищими навчальними закладами та підписано протокол про наміри співпраці, що визначатиме подальші дії з розвитку партнерства та впровадження інноваційних підходів сторонами-підписантами у забезпеченні отримання якісної освіти, досягнення високих результатів наукової діяльності та міжнародних проектів.