Програми подвійних дипломів та міжнародна мобільність студентів

У рамках впровадження оригінальних освітніх програм академічної мобільності Університет надає додаткові можливості студентам для участі у спільних проектах з країнами партнерами (Польща, Туреччина). На сучасному етапі наші студенти мають можливість проходження навчання за програмами подвійних дипломів, по закінченню якого та успішного виконання вимог випускники отримують українські державні дипломи про вищу освіту бакалаврів/магістрів та дипломи бакалаврів/магістрів вищого навчального закладу-партнера.

 • Кандидатами на участь у програмі можуть бути особи, які одержали:
 1. повну загальну середню освіту (атестат);
 2. диплом бакалавра;
 3. диплом спеціаліста;
 4. диплом магістра.

Пакет документів для вступу до вузів Польщі у 2018 році:

 • атестат та додаток до атестату про закінчення повної загальної середньої освіти;
 • для вступу на магістерські факультети на базі бакалавра / спеціаліста / магістра подаються: атестат та додаток, диплом та додаток;
 • медична довідка форма 086-О (стандартний медогляд, передбачений для вступу до ВНЗ), термін видачі не більше 3-х місяців до дня подання;
 • 8 кольорових фотокарток (3.5×4.5см);
 • ксерокопію ідентифікаційного коду;
 • ксерокопії: 1) паспорта громадянина України у формі картки (ID-картка) або основних сторінок паспорта-книжечки (зразка 1994 року); 2) першої сторінки закордонного паспорта (якщо наразі закордонного паспорта особа не має, можна подати без нього);
 • неповнолітні абітурієнти мають надати копію свідоцтва про народження та копії основних сторінок українських паспортів, ідентифікаційних кодів обох батьків (у разі відсутності одного з батьків - копію офіційного документа).

* У деяких випадках можливі додаткові вимоги щодо надання документів, що визначається умовами вступу до певних вузів та спеціальностей.

Прийом документів та заяв на вступ здійснюється у терміни:

- для зарахування у жовтні - до 28 вересня 2018 року;

- для зарахування у лютому - до 31 січня 2019 року.

Вартість програми та способи оплати:

- від 1200 євро на рік (вартість програми з врахуванням проїзду та проживання двічі на рік (на період складання сесій);

- оплата може здійснюватися щосеместрово (або трьома частинами на рік).


Польща відкриває двері студентам університету !

Дніпровський гуманітарний університет відкриває широкі можливості студентам у виборі спільних освітніх програм з отриманням подвійних дипломів за ступенями бакалавра і магістра, проходження мовних курсів (польська, англійська мови) з видачею відповідних свідоцтв та стажувань для здобуття практичного досвіду і закріплення професійних навичок, участі у студентських науково-практичних заходах та академічному обміні, а також здобуття післядипломної освіти та по закінченню отримання можливості офіційного працевлаштування за фахом на території Польщі.

Подвійні дипломи

Зимову сесію у польщі складено успішно !

У період з 22 по 25 лютого 2018 року студенти 1 курсу Дніпровського гуманітарного університету, що навчаються за програмою «Подвійний диплом», започаткованою з Вищою школою міжнародних відносин та американістики (Польща) у 2017 році, відвідали Варшаву з метою складання сесії за перший навчальний семестр.

Під час сесії студенти зустрілися з викладачами, які приймали екзамени, мали змогу поспілкуватися з координаторами вишу-партнеру та студентами з інших країн, що також приїхали на сесію, а це більше 1000 осіб!

По завершенню напруженої роботи та підтвердження достатнього рівня знань наші студенти ознайомилися з Варшавою, відвідавши її визначні місця, що традиційно стали візитною карткою для туристів.

Наступного разу Варшава чекатиме на нас у червні 2018 року.


Міжнародна співпраця з польщею

В рамках візиту до Республіки Польща делегація Дніпропетровського гуманітарного університету у складі ректора Олександра Негодченка, проректора з профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв'язків Євгена Намлієва, начальника навчально-методичного відділу Сергія Дубова та доцента кафедри кримінально-правових дисциплін Вадима Негодченка провела ряд зустрічей з керівництвом провідних польських вищих навчальних закладів, метою яких було встановлення нових зв'язків та розширення вже існуючих напрямів міжнародного співробітництва у сфері освіти, науки та працевлаштування.


На підставі попередньої домовленості проректора з виховної, профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків Євгена Намлієва та директора освітньої агенції «BELL GROUP» Оксани Алманової було досягнуто рішення щодо проведення зустрічі з встановлення співробітництва з Варшавською вищою гуманітарною школою ім. Болеслава Пруса.

13 листопада 2015 року представники ВВГШ ім. Болеслава Пруса в особі канцлера Збігнева Чеда та директора міжнародного відділу Володимира Вакули відвідали Дніпропетровський гуманітарний університет .

Приймаюча сторона у складі керівництва Дніпропетровського гуманітарного університету на чолі з ректором Олександром Негодченко ознайомила гостей з історією та освітньо-науковою діяльністю навчального закладу і окреслила коло актуальних питань з впровадження освітніх програм, стажувань та практик в рамках міжнародної академічної мобільності.

Представники Варшавської вищої гуманітарної школи ім. Болеслава Пруса презентували свій виш, програми та спеціальності, за якими здійснюється підготовка бакалаврів і магістрів.

У ході зустрічі було визначено основні напрями міжнародного співробітництва у галузі освіти і науковій сфері між вищими навчальними закладами та підписано протокол про наміри співпраці, що визначатиме подальші дії з розвитку партнерства та впровадження інноваційних підходів сторонами-підписантами у забезпеченні отримання якісної освіти, досягнення високих результатів наукової діяльності та міжнародних проектів.


Отримати одразу чотири дипломи - це реально !