Особи, що бажають вступити на навчання до Дніпровського гуманітарного університету, для участі у конкурсі мають звернутися до Приймальної комісії та подати документи за наступним переліком:

Перелік документів абітурієнта для вступу до ДГУ

Вступники на основі повної загальної середньої освіти, що подають заяви для вступу на перший курс денної та заочної форми навчання для здобуття ступеню бакалавра та беруть участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, подають сертифікат ЗНО  (крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів). Більше інформації про вступ на основі ЗНО 

    

Важливо! Для категорії вступників, що мають право на отримання соціальних пільг в оплаті за навчання...»читати«

Особливості подання заяви на 1 курс денної та заочної форми навчання ступеня бакалавра

Детальніше...

Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами приймальною (відбірковою) комісією (безкоштовно), або в установленому законодавством порядку (нотаріально).

Приймальна комісія здійснює перевірку достовірності даних, поданих вступником для участі у конкурсному відборі, в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

При прийнятті на навчання осіб, які подають документ про здобутий за кордоном ступінь (рівень) освіти, обов’язковою є процедура визнання і встановлення еквівалентності документа про здобутий освітній та/або освітньо-кваліфікаційний рівень, що здійснюється Міністерством освіти і науки України на підставі відповідного наказу. Процедура визнання документа здійснюється університетом до початку другого семестру першого року навчання його власника.

Документи, що не відповідають зазначеним вимогам, подані не у повному переліку або такі, що містять помилки та виправлення, до розгляду Приймальною комісією не приймаються.