Поселення у гуртожиток

Шановні студенти 1-го курсу денної форми навчання!

Інформуємо про алгоритм дій для поселення у гуртожиток

1. Можливість ознайомитись з умовами проживання в гуртожитку (№ 1, 2, 3) - з 16 серпня по 01 вересня 2018 року.

2. Поселення до гуртожитків здійснюватиметься в наступні терміни у відповідності до нижченаведених списків студентів:

- гуртожиток №1 - з 30 серпня по 01 вересня 2018 року з 9:00 до 16:00;

- гуртожиток №№ 2,3 - з 27 серпня по 01 вересня 2018 року з 9:00 до 16:00.

3. Документи необхідні для укладання договору при заселенні до гуртожитку:

- паспорт студента (оригінал та копія);

- свідоцтво про народження студента (оригінал та копія) - у разі якщо особі не виповнилося 18 років;

- паспорт одного з батьків (опікуна) та ідинтифікаційний податковий номер (оригінал та копія);

- медична довідка (для поселення у гуртожиток) та флюраграфія студента (у разі відсутності зазначеної довідки та флюраграфії отримуєте направлення у Приймальній комісії).

4. Укладання договору відбувається у наступному порядку:

- гуртожиток №1 - оформлюється безпосередньо у гуртожитку (у коменданта);

- гуртожиток №№2,3 - оформлюється у приймальній комісії університету.

5. Оплата за проживання здійснюється безпосередньо у гуртожитку за перший та останній місяць. Розмір щомісячної оплати складає:

- гуртожиток №1 - 600 грн. на місяць;

- гуртожиток №№2,3 - 726 грн. на місяць.

6. Для проживання в кімнаті студентам дозволено використовувати побутову техніку (холодильник, ноутбук, фен, праска, мікрохвильва піч, мультиварка, електрочайник та інше).

Контактний номер: (056)788-51-72; (067)637-58-15


список студентів з розподілу за гуртожитками

Гуртожиток №1:

1. Бережна Поліна Сергіївна

2. Бондаренко Катерина Вікторівна

3. Височина Юлія Сергіївна

4. Горяна Даша Олегівна

5. Грабчук Ксенія Євгенівна

6. Дьяконова Вероніка Вадимівна

7. Князєва Крістіна Миколаївна

8. Лісунова Єлизавета Олександрівна

9. Мойся Євгенія Анатоліївна

10. Нагорна Олександра Миколаївна

11. Овсяннікова Ася Олексіївна

12. Роднаєва Валерія Андріївна

13. Руснак Євгенія Миколаївна

14. Склярова Карина Дмитрівна

15. Сокирська Яна Олександрівна

16. Тер Олена Олександрівна

17. Тищенко Ліліана Артурівна

18. Ферко Наталія Сергіївна

19. Царькова Алевтина Романівна

20. Шмалій Дар’я Сергіївна

21. Штей Вероніка Станіславівна

22. Юрченко Олена Вікторівна

23. Янковська Ірина Андріївна

24. Толстопятова Юлія Максимівна

25. Глухенький Владислав Сергійович

26. Денисюк Ілля Андрійович

27. Кравець Антон Олександрович

28. Макуха Роман Олександрович

29. Скрипник Вадим Вікторович

30. Шумейко Дмитро Віталійович

31. Ступак Іван Віталійович

32. Карташов Артур Олегович

33. Дєєв Данило Дмитрович

34. Шепеленко Дмитро Максимович

35. Стулій Антон Олександрович

36. Макаренко Далєр Довлатмуродович

37. Бухов Артем Іванович

Гуртожиток №2:

1. Боденчук Дарія Володимирівна

2. Галушка Віолетта Сергіївна

3. Головко Софія Вікторівна

4. Гук Дарія Іванівна

5. Дирій Аліна Дмитрівна

6. Дорофій Ірина Петрівна

7. Кальченко Анастасія Анатоліївна

8. Каніболоцька Яна Олександрівна

9. Карпенко Валерія Максимівна

10. Кобзар Надія Сергіївна

11. Коломоєць Юлія Вадимівна

12. Краснік Ольга Леонідівна

13. Красова Аліна Андріївна

14. Миронова Світлана Миколаївна

15. Москалець Оксана Валеріївна

16. Новицька Анастасія Романівна

17. Поліщук Дарина Олександрівна

18. Проноза Аліна Сергіївна

19. Пустовіт Марія Костянтинівна

20. Рубцова Віта Сергіївна

21. Самборська Валерія Володимирівна

22.   Середенко Мирослава Олегівна

23. Солодка Олександра Русланівна

24. Соломатіна Олександра Сергіївна

25. Сорока Аліна Олексіївна

26. Тарасова Сніжана Павлівна

27. Титомир Вікторія Сергіївна

28. Ткачук Каріна Сергіївна

29. Толкунова Оксана Романівна

30. Трещук Анастасія Едуардівна

31. Трутько Уляна Олександрівна

32. Череп Тетяна Анатоліївна

33.   Шовкова Аліна Сергіївна

34.  Яненська Лідія Олександрівна

35. Ярошенко Єлизавета Віталіївна

36. Чибісова Еліна Сергіївна

37. Бінецька Валерія

38. Черемісова Аліна Павлівна

39. Степанова Юлія Валентинівна

40.Фандєєва Вікторія Олександрівна

41. Анпілогова Анастасія Олександрівна

42. Чащіна Валерія Олександрівна

43. Клюшниченко Анна Олександрівна

44. Литвиненко Олена Дмитрівна

45. Кисла Софія Андріївна

46. Даліба Діана Сергіївна

47. Приставка Анастасія Володимирівна

48.  Овчиннікова Тетяна Андріївна

49. Яніна Аліна Сергіївна

50. Михайлик Аліна Сергіївна

51.  Кільчинська Анастасія Анатоліївна

52. Драгомир Стелла Сергіївна

53. Лємасова Юлія Сергіївна

54. Тимченко Олександра Олександрівна

55. Світанько Валерія Русланівна

56. Довгань Валерія Олександрівна

57. Татарко Дар`я Романівна

58.  Іващенко Вікторія Сергіївна 

Гуртожиток №3:

1. Байдуж Євген Олександрович

2. Зав’ялов Дмитро Ігорович

3. Колісник Владислав Леонідович

4. Лихолєт Максим Євгенович

5. Манжос Сергій Олександрович

6. Мороз Артем Юрійович

7. Назаренко Максим Андрійович

8. Поночков Данило Олексійович

9. Просмушкін Данило Степанович

10. Чута Іван Григорович

11. Сушкевич Дмитро Вадимович

12. Трач Ярослав Віталійович

13. Лижин Михайло Михайлович

14. Косенко Владислав Геннадійович

15. Недоступ Артем Сергійович

16. Тарасенко Валерій Анатолійович

17. Голобородько Ростислав Миколайович

 


Адреса та схема проїзду: