все про зно-2018

Для успішного складання ЗНО скористайся можливістю пройти якісну підготовку

та отримай переваги при вступі до університету!


Пам'ятка учасника зно-2018

Реєстрація на пробне ЗНО у 2018 році

Реєстрація осіб для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – пробне ЗНО) триватиме з 09 січня до 31 січня 2018 року. Зареєструватися можна через сайт або в пункті реєстрації на ЗНО при Дніпровському гуманітарному університеті.

Пробне ЗНО є платною послугою для учасників. Вартість пробного ЗНО - 132 грн за одне тестування (для зареєстрованих через Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти).

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО-2018:

 

Дата проведення Предмет тестування*
24.03.2018 (субота) українська мова і література
31.03.2018 (субота) біологія, географія, історія України, математика, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова
*Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно, тому неможливо бути присутнім в той саме час на кількох тестуваннях.

 

 

Реєстрація на основну сесію ЗНО у 2018 році

Унесення змін до реєстраційних даних

 

У разі потреби ви можете внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію. Перереєстрація триватиме з 06 лютого до 02 квітня 2018 року після отримання вами Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат).

Щоб перереєструватися, потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу.

Результати з трьох навчальних предметів

зараховуватимуться як оцінка за ДПА

У 2018 році учасники проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання з 11 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов.

Кожен зареєстрований учасник матиме право виконати сертифікаційні роботи не більше ніж із чотирьох навчальних предметів.

Тестування проходитиме: 22 травня по 13 червня (основна сесія); 02 по 11 липня.

Результати ЗНО із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти. Так, майбутні випускники складатимуть українську мову і літературу (українську мову), математику або історію України (період XX – початок XXI століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника.

Календар проведення ЗНО у 2017 році