Пам'ятка учасника зно-2017

Реєстрація на ЗНО у 2017 році

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – зовнішнє оцінювання) 2017 року триватиме з 06 лютого до 17 березня.

Унесення змін до реєстраційних даних

 

У разі потреби ви можете внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію. Перереєстрація триватиме з 06 лютого до 31 березня 2017 року після отримання вами Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат).

Щоб перереєструватися, потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу

Результати з трьох навчальних предметів

зараховуватимуться як оцінка за ДПА

У 2017 році учасники проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов.

Кожен зареєстрований учасник матиме право виконати сертифікаційні роботи не більше ніж із чотирьох навчальних предметів.

Тестування розпочнеться 23 травня і триватиме до 15 липня.

Результати ЗНО із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти. Так, майбутні випускники складатимуть українську мову і літературу (українську мову), математику або історію України (період XX – початок XXI століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника.

Календар проведення ЗНО у 2017 році

Календар проведення ЗНО 2017 року

Заповни анкету учасника ЗНО, щоб бути у курсі останніх новин

та актуальної інформації для підготовки до тестування