вступ На освітній ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти

консультаційний центр інформує:

Шановні вступники! Інформуємо про можливість проходження процедури реєстрації електронного кабінета вступника, подання заяви онлайн безпосередньо у приймальній комісії Дніпровського гуманітарного університету, компетентні працівники якої нададуть вам у цьому допомогу.

На навчання для здобуття ступеня бакалавра  приймаються особи з повною загальною середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників (за 2016-2017* та 2018 роки) з урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту (атестату). Подання вступниками сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання є обов'язковим, крім осіб, у яких є право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі при вступі**.

* - Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише з сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року

** Спеціальні умови участі в конкурсному відборі на здобуття вищої освіти у 2018 році 

в Дніпровському гуманітарному університеті (зарахування за співбесідою; участь у конкурсному відборі за іспитами) мають:

- особи, визнані інвалідами війни;

- громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- особи з інвалідністю, які неспроможні відвідувати заклад освіти; 

- особи, визнані учасниками бойових дій;

діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа;

- особи, яким за відмовлено в реєстрації для участі в 2018 році в ЗНО через неможливість створення особливих (спеціальних) умов;

- особи, які в 2018 році не брали участь в основній чи додатковій сесіях ЗНО через наявність захворювання або патологічного стану;

- особи, звільнені з військової служби (у тому числі демобілізовані) після 30 листопада 2017 року; 

- громадяни України, які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту за кордоном.

інфографіка

Обчислення конкурсного балу в ДГУ

Визначення рейтингової позиції вступника відбувається шляхом розрахунку його конкурсного бала. Наприклад:

Визначення конкурсного бала вступника

Далі, застосовуючи вагові коефіцієнти з предметів ЗНО, визначаємо конкурсний бал та рейтинг кожного абітурієнта:

Розрахунок конкурсного бала вступника за результатами ЗНО можна провести on-line, заповнивши поля форми з внесенням до них особистих даних і вагових коефіцієнтів:

актуально та ексклюзивно

З 2016 року завдяки змінам в освітньому законодавстві на базі кожної спеціальності з’явилися спеціалізації, що дозволяють студентам здобувати сучасні й актуальні знання, необхідні для успішного працевлаштування. Спеціалізація – це конкретизація фаху й набуття більш вузьких знань у рамках професії.

Таким чином, окрім диплому державного зразка за обраною спеціальністю, студент по закінченню освітньої програми додатково отримує ще й диплом Дніпровського гуманітарного університету у розрізі зазначеної спеціалізації.

Спеціалізації в ДГУ

Ексклюзивна пропозиція року ! 

Отримуй дві спеціальності за один термін навчання

від 16760 гривень за рік...

Дати Вступної кампанії 2017
Дати Вступної кампанії 2017

Програми вступних випробувань для осіб, що здійснюють вступ за спеціальними умовами:


Розклад вступних випробувань за денною та заочною формами навчання на основі повної загальної середньої освіти для осіб, що беруть участь в конкурсному відборі за cпеціальними умовами