Наші випускники - наша гордість !

Шпак Олександра

випускниця 2014 року, спеціальність "Туризм"

 

«Сьогодні я випускник 4 курсу спеціальності "Туризм". І це моя улюблена спеціальність! Але колись... я стояла перед вибором своєї долі: стати як усі - економістом, або послухати своє серце і ступити в невідомість... У той час в Дніпропетровських ВУЗах такої спеціальності не було. І я знову опинилася на уявних гойдалках: зрадити мрію або шукати спосіб знайти крила. І ось тоді я переконалася, що дива існують, а Світ завжди готовий виконати хорошу мрію. Виявилося, що хтось зумів заздалегідь заглянути мені в серце, підглянути в ньому ідею, яка зароджується і втілити її в життя. У Нашому університеті ВПЕРШЕ відкрили спеціальність "Туризм"! Це дало можливість не тільки знайти крила, але й розправити їх, а в майбутньому, з їх допомогою, з повним знанням і впевненістю облетіти весь світ. Спеціальність «Менеджер з туризму» мало того, що надає можливість облетіти всю земну кулю, а й забезпечити собі гідний рівень життя, наповнити своє серце позитивними враженнями та розділити їх з навколишнім світом. Слава чарівникам і втілювачами мрії!»

Лященко Наталя

випускниця 2014 року, спеціальність "Туризм"

 

Саме тут я зрозуміла, що освіта дійсно потрібна. За чотири роки оволоділа достатнім рівнем знань, щоб пройти практику в Туреччині, в компанії «Тез Тур». На даний момент, завдяки цьому я можу влаштуватися на роботу в філіал компанії «Тез Тур» в місті Дніпропетровськ.

Я дуже рада, що вступила саме до Дніпропетровського гуманітарного університету на цю спеціальність. Виявилося, що в навчальному закладі можна не лише отримувати бажану професію, а й розвиватися як особистість, бути творчою людиною, знайти однодумців. Я пишаюся тим, що є студенткою нашого університету.

Також на далі бажаю університету процвітання та гарних здібних студентів, які б могли достойно представляти Дніпропетровський гуманітарний університет.

Блінова Елеонора

випускниця 2014 року, спеціальність "Туризм"

 

Мені дуже хотілося працювати у сфері туристичного бізнесу, але для цього було необхідно отримати відповідну освіту. Як тільки я дізналася, що в ДГУ є потрібна мені спеціальність, то, не роздумуючи, прийшла сюди. Вибір на цей навчальний заклад впав і виходячи з того, що він перший в Дніпропетровській області в 2010 році відкрив спеціальність «Туризм» Спочатку я просто навчалася, але скоро зрозуміла, що тут багато таких як я - людей, яких цікавить не лише навчання, які хочуть всебічно розвиватися, яким не байдужий навколишній світ. Щодо останнього університет надав можливість пройти практику за фахом в Туреччині, за що йому і вдячна, бо маю можливість тепер поєднувати навчання роботу в туристичній фірмі. Тепер я впевнена, що не помилилася у виборі навчального закладу.

Коломієць Каріна

випускниця 2016 року, спеціальність "Туризм"

 

У 2012 році переді мною постало питання вступу до університету. Дізнавшись про Дніпропетровський гуманітарний університет, я вирішила відвідати цей навчальний заклад. Обираючи спеціальність, я довго не вагалась, адже мріяла вступити на спеціальність «Туризм». Головними критеріями у виборі університету для мене стали: високий рівень освіти; зацікавленість університету студентами; відношення викладачів та подальші перспективи у розвитку своєї професії та кар’єри.

 За 4 роки навчання я отримала високий рівень знань, можливість побудови кар’єри, проходження навчальної та виробничої практики, можливість участі у конференціях та отримала досвід у написанні наукових статей.

Хотілось би відзначити високий рівень знань та професійну майстерність викладання дисциплін. Викладачі університету знаходять індивідуальний підхід до кожного студента та надають цінні поради, які в майбутньому дають можливість розвитку індивідуальності людини та її справи.

За період навчання я зрозуміла, що обравши Дніпропетровський гуманітарний університет, я жодного разу не пошкодувала про свій вибір.

Висловлюю велику вдячність університету за вклад у розвиток мого майбутнього та бажаю викладачам та студентам натхнення, успіхів у роботі та навчанні.

Прокопенко Людмила

випускниця 2016 року, спеціальність "Психологія"

Завідуюча дошкільного навчального закладу

 

Мій педагогічний стаж розпочався одразу після закінчення Нікопольського педагогічного училища у 1981 році. Працювала вихователем в дошкільному навчальному закладі №1 «Ромашка» (смт. Магдалинівка), в якому у 2001 році зайняла посаду завідуючої. У зв’язку з цим виникла потреба в додатковій освіті, яка забезпечила б знання та вміння при формуванні нових відносин між мною та працівниками як керівником та підлеглими, адже вирішальне значення для успішного функціонування організації в цілому мають соціально-психологічні аспекти діяльності трудового колективу. Саме тому моїм вибором стала спеціальність «Психологія». Після довгого пошуку навчального закладу , в якому готують фахівців за даним профілем, мій вибір зупинився на Дніпропетровському гуманітарному університеті. Адже саме в цьому вузі надається високий рівень знань з теоретичної і практичної підготовки в галузі психології, так як процес навчання забезпечують високоосвічені, з великим досвідом та стажем педагоги, науковці та практики. Користуючись нагодою, висловлюю велику подяку всім працівникам факультету психології, а університету бажаю процвітання та нових звершень в галузі науки та освіті.

Котеляк Лідія

випускниця 2016 року, спеціальність "Право"

Народний депутат України 7-го скликання

 

Дніпропетровський гуманітарний університет став для мене другою Аlma mater.

У 1996 році я закінчила Державний університет «Львівська політехніка» економічний факультет та отримала глибокі знання у галузі економіки, але на даний момент моя професійна діяльність вимагає фундаментальних знань із законодавства України й практики його застосування та інших правових питань. Тому об’єктивно виникла необхідність у отриманні вищої освіти у галузі права. Мій вибір впав на Дніпропетровський гуманітарний університет саме через наявність у ньому високоосвічених професіоналів, представлених докторами та кандидатами юридичних наук, заслуженими юристами України, практиками з багатолітнім досвідом, які забезпечують навчальний процес з підготовки фахівців за спеціальністю «Право». Користуючись нагодою, хочу висловити глибоку подяку і шану всьому колективу університету, слова вдячності за внесок у розвиток освітньої галузі та виконання важливої справи виховання молоді і підготовки висококваліфікованих спеціалістів, від яких залежить майбутнє нашої країни.

Бажаю Дніпропетровському гуманітарному університету завжди бути флагманом вищої освіти в Україні, центром інтелектуальної творчості та пошуку.

Хорава Давид

випускник 2014 року, спеціальність "Право"

Український дзюдоїст, Майстер спорту України міжнародного класу. Паралімпійський Чемпіон 2012 року.

Приніс українській команді першу золоту медаль на Паралімпійських іграх 2012 року в Лондоні у ваговій категорії до 66 кг. У 2013 році в м.Гейдельберг (Німеччина) на міжнародному турнірі  з дзюдо посів І місце (золота медаль).

У 2015 році на чемріонаті Європи в м.Одівелас (Португалія) виборов "срібло".

Карпушина Марія

випускниця 2014 року, спеціальність "Право"

 

Зараз соромно у цьому зізнаватися, але до вступу до Дніпропетровського гуманітарного університету мені взагалі не подобалось вчитися. Так, це правда. Я просто не розуміла навіщо мені це? Все-таки пішла навчатися, тому що в моїй родині  вважається правильним отримати вищу освіту. Потрапивши до університету метою моєю було отримати диплом і не більше. Але раптом мені стало соромно. Мене оточували студенти які дійсно хотіли навчатися! Це було дуже помітно. Їх жага до знань спостерігалася у тому як вони хотіли відповідати на заняттях, як обговорювали проблемні питання навчання на перервах. Я зрозуміла що їм насправді цікаво навчатися. Суттєву роль зіграло й те, що викладачі якісно та цікаво викладали свої предмети. Вони вміло давали знання та уміли слухати. Таке життя мене зацікавило, захотілося рівнятися на людей, які мене оточували. Відвідуючи Дніпропетровський гуманітарний університет я дійсно зацікавилась навчанням. Викладацький колектив університету разом з його органами управління дійсно докладають чималих зусиль для того щоб студентам було цікаво та комфортно навчатися. У вузі крім основної навчальної програми, повсякчас проводяться додаткові заходи: конференції, лекції, олімпіади, працюють різноманітні гуртки.

П`ять років навчання пролетіли непомітно. Зараз мені це здається навіть дивним — чому так швидко? Я знайшла відповідь: тому що ЦІКАВО!

Наша та інші навчальні групи брали участь у різноманітних навчально-розважальних заходах. Ось деякі з них: міжвузівське змагання “БРЕЙНРІНГ” між студентами різних вузів нашого міста на тему “Порівняльна характеристика конституції України та Франції” (листопад 2012 року); Фізично-розважальні змагання “А нумо хлопці” та “А нумо дівчата” (березень 2013року); Міжвузівська наукова конференція “Держава та правотворчість в сучасній Україні: теорія, практика, перспективи” (квітень 2013 року). Всього одразу і не перелічити.

На теперішній час вищу освіту я отримала (за фахом юрист). Працюю помічником арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора). Своє робоче місце знайшла сама (нікто за мене не просив). Підтримую зв`язок із колишніми одногрупниками та знайомими по вузу. Знаю що багато з них працюють за фахом. Це не може не радувати. І за все це:

 ШИРЕ СПАСИБІ,

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ